شرکت عمران آب و خدمات منطقه آزاد کیش
سامانه آزمون استخدامی آتش نشانی
 • اخبار و اطلاعیه ها

  اطلاعیه شماره34-نتایج نهایی آزمون استخدامی آتش نشانی
  به اطلاع شرکت کنندگان نهایی آزمون استخدامی آتش نشانی می رساند به حول و قوه الهی، فرایند برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی به پایان رسید. ضمن تشکر از همکاری، مساعدت و تلاش کلیه شرکت کنندگان در طی مراحل برگزاری آزمون، نتایج نهایی به شرح زیر اعلام می گردد:
  الف- پذیرفته شدگان نهایی رشته شغلی آتش نشان به ترتیب رتبه:
  1-محمد مهدی کاظمی راد
  2-سید میلاد سیدجوادی
  3-یونس سلگی
  4-کامبیز نظری
  5-مهدی دلیخون
  ب- پذیرفته شدگان نهایی رشته شغلی راننده آتش نشان به ترتیب رتبه:
  1-سجاد مجید ناتری
  2-لطف الله لطفی
  3-احسان زراعتکار
  4-محمد مومن
  شایان ذکر است که پذیرش قطعی افراد فوق منوط به طی مراحل اداری بعدی خواهد بود و در صورت اثبات تقلبی و یا غیر اصل بودن مدارک ارایه شده توسط این افراد در مراحل بعدی، فرد خاطی حذف و نفرات بعدی جایگزین خواهند شد. لطفاً در صورت هرگونه سوال احتمالی مراتب صرفاً از طریق ایمیل اعلام شده در سامانه به کمیته برگزاری منعکس گردد.

   
  کمیته برگزاری


  اطلاعیه شماره33-تمدید زمان ارسال مدارک
  به اطلاع داوطلبین استخدام آتش نشانی که حد نصاب لازم را در آزمون آمادگی جسمانی تخصصی کسب نموده اند می رساند، با توجه به درخواست های مکرر متقاضیان، مدت زمان ارسال مدارک تا ساعت 16 روز شنبه هشتم آذرماه تمدید شد. این مهلت قابل تمدید مجدد نمی باشد.
  کمیته برگزاری آزمون


  اطلاعیه شماره 32-اعلام نتیجه آزمون آمادگی جسمانی تخصصی


  به اطلاع داوطلبین استخدام آتش نشانی شرکت کننده در آزمون آمادگی جسمانی تخصصی می رساند، نتایج آزمون مذکور از طریق ارسال پیامک اطلاع رسانی شد.افرادی که موفق به کسب حدنصاب لازم و قبولی در آزمون نشده اند در صورت اعتراض به نتیجه، درخواست خود را حداکثر طی سه روز آتیاز طریق ایمیل سامانه ارسال تا رسیدگی گردد. افرادی که موفق به کسب حدنصاب و قبولی در آزمون شده اند لازم است از طریق مراجعه به بخش پیگیری و تکمیل ثبت نام نسبت به ارسال مدارک تکمیلی اعلام شده حداکثر تا ساعت 16 روز پنج شنبه  ششم آذرماه از طریق سامانه اقدام نمایند.مدارک واصله بررسی و واجدین بالاترین امتیاز به عنوان نفرات نهایی انتخاب و معرفی خواهند شد.این افراد هم در صورت هرگونه اعتراض لازم است درخواست خود را حداکثر طی سه روز آتی از طریق ایمیل سامانه ارسال تا رسیدگی گردد.
   
  کمیته برگزاری
   

  اطلاعیه شماره31- زمان اعلام نتیجه آزمون آمادگی جسمانی تخصصی
  به اطلاع داوطلبین استخدام آتش نشانی شرکت کننده در آزمون آمادگی جسمانی تخصصی می رساند با توجه به برگزاری مطلوب آزمون، نتایج آزمون بزودی از طریق این سامانه اعلام خواهد شد.تاخیر بوجود آمده ناشی از مثبت شدن آزمایش کرونا دو نفر از شرکت کنندگان و لزوم برگزاری آزمون از این افراد پس از گذراندن دوران بیماری می باشد.شایان ذکر است که بدست آوردن حداقل 40درصد نمره آزمون آمادگی جسمانی تخصصی برای ورود به مرحله بعدی امتیازبندی الزامی است.

  کمیته برگزاری


  اطلاعیه شماره 30- لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان برگزاری آزمون


  به اطلاع داوطلبین استخدام آتش نشانی شرکت کننده در آزمون آمادگی جسمانی تخصصی می رساند،به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در زمان برگزاری آزمون،لطفاً بطری آب آشامیدنی و سایر وسایل شخصی مورد نیاز را به همراه داشته باشید و ضمن رعایت فاصله اجتماعی، بهداشت فردی را رعایت فرمایید. به منظور حفظ سلامت شما عزیزان، آزمون به صورت انفرادی و کلیه دستگاههای ورزشی بعد از هر آزمون ضد عفونی می گردد.

  کمیته برگزاری


  اطلاعیه مهم شماره 29-دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آمادگی جسمانی تخصصی


  به اطلاع داوطلبین استخدام آتش نشانی شرکت کننده در آزمون آمادگی جسمانی تخصصی می رساند،لازم است جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون به قسمت پیگیری و تکمیل ثبت نام مراجعه و نسبت به پرینت کارت اقدام نمایند. لازم است داوطلبین با به همراه داشتن پرینت کارت ورود، کارت ملی و نتیجه آزمایش کرونا یکساعت قبل از  زمان تعین شده برای آزمون به سالن ورزشی پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران مراجعه و در آزمون آمادگی جسمانی تخصص شرکت نمایند. جدول زمانی شرکت در آزمون  و زمان مراجعه جهت آزمایش کرونا در ذیل اطلاعیه شماره 28 قابل مشاهده است. شایان ذکر است که بدست آوردن حداقل 40درصد نمره آزمون آمادگی جسمانی تخصصی برای ورود به مرحله بعدی امتیازبندی الزامی است.

  کمیته برگزاری  اطلاعیه مهم شماره 28-لزوم انجام آزمایش کرونا توسط داوطلبان حضور در آزمون استخدامی

  به اطلاع داوطلبین استخدام آتش نشانی شرکت کننده در آزمون آمادگی جسمانی تخصصی می رساند، با توجه به لزوم پروتکل های بهداشتی جهت حفظ سلامت شرکت کنندگان در آزمون در مواجهه با شیوع بیماری کرونا تمهیدات خاص برای برگزاری آزمون اندیشیده شده است.بر این اساس کلیه شرکت کنندگان باید دو روز قبل از زمان اعلام شده در قسمت پیگیری و تکمیل ثبت نام جهت شرکت در آزمون، ساعت 8صبح جهت انجام آزمایش کرونا به بیمارستان کیش مراجعه نمایند.هزینه انجام آزمایش توسط شرکت عمران، آب و خدمات پرداخت شده است.انجام آزمایش جهت حضور در آزمون الزامی است.بر این اساس افرادی که مقرر است روز پنجم آبانماه در آزمون شرکت نمایند باید ساعت 8صبح روز شنبه سوم آبان،افرادی که روز ششم آبانماه باید در آزمون شرکت کنند ساعت 8صبح روز یکشنبه چهارم آبانماه و سایر افراد به همین ترتیب براساس دو روز قبل از روز آزمون به بیمارستان مراجعه نمایند.شایان ذکر است که از افرادی که احتمالا تست کرونای آنها مثبت باشد مجددا در یک روز دیگر آزمون برگزار خواهد شد.


  **برای مشاهده برنامه زمان بندی مراجعه داوطلبین به بیمارستان جهت انجام تست کرونا کلیک نمایید**

  *****برای مشاهده زمان برگزاری آزمون آمادگی جسمانی تخصصی کلیک نمایید*****  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره 27- تغییر زمان برگزاری آزمون آمادگی جسمانی تخصصی

  پیرو اطلاعیه شماره 26 به اطلاع داوطلبین استخدام آتش نشانی شرکت کننده در آزمون آمادگی جسمانی تخصصی می رساند با توجه به اعلام پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران مبنی بر تمدید زمان مصاحبه غیرحضوری دانشجویان جدید الورد این دانشگاه و تداخل آن با زمان برگزاری آزمون تخصصی آمادگی جسمانی، زبان برگزاری این آزمون از بیست و نهم مهرماه تا سوم آبانماه به روزهای پنجم تا نهم آبانماه تغییر کرد. شایان ذکر است زمان دقیق حضور هر داوطلبین از طریق این سامانه اطلاع رسانی می گردد. داوطلبین برای آشنایی با نحوه برگزاری آزمون می توانند از طریق لینک زیر:

  http://s17.picofile.com/file/8410466250/Azemon_takhasosi_Atashneshani_Kish_98_11_28_mp4.mp4.html

  نسبت به دانلود فیلم آموزشی و مشاهده آن اقدام نمایند.در صورت هرگونه سوال یا ابهام موارد از طریق ایمیل سامانه منعکس گردد.

  با تشکر و پوزش از تاخیر پیش آمده-کمیته برگزاری
  اطلاعیه شماره 26-زمان برگزاری آزمون آمادگی جسمانی تخصصی

  به اطلاع داوطلبین استخدام آتش نشانی شرکت کننده در آزمون آمادگی جسمانی تخصصی می رساند با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با مرکز توسعه سلامت کیش، آزمون مذکور با رعایت پروتکل خاص بهداشتی که متعاقباً اطلاع رسانی می گردد طی روزهای بیست و نهم مهرماه تا سوم آبانماه برگزار می گردد. لطفاً داوطلبینی که تاکنون نسبت به پرداخت هزینه اقدام نکرده اند در اسرع وقت اقدام نمایند. داوطلبینی که نسبت به پرداخت هزینه اقدام ولی در سامانه ثبت نشده، لازم است موضوع را طی نامه ایی  خطاب به مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت عمران آب و خدمات به همراه مستندات مربوط به مبلغ پرداختی در دبیرخانه شرکت ثبت و موضوع را پیگیری نمایند.جزییات آزمون متعاقباً از طریق این سامانه اطلاع رسانی می گردد.

  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره25-زمان برگزاری آزمون آمادگی جسمانی تخصصی
  ضمن پوزش از اختلال بوجود آمده در سامانه استخدام آتش نشانی، به اطلاع داوطلبین استخدام آتش نشانی شرکت کننده در آزمون آمادگی جسمانی تخصصی می رساند، برگزاری آزمون مذکور به دلیل تعطیلی باشگاه ورزشی دانشگاه تهران بواسطه شیوع بیماری کورنا به تاخیر افتاده است.شایان ذکر است که به محض فعالیت مجدد باشگاه زمان برگزاری اطلاع رسانی خواهد شد. جهت سهولت در مسافرت های احتمالی متقاضیان، زمان برگزاری حداقل 10روز بعد از بازگشایی سالن خواهد بود بنابراین داوطلبان می توانند با اطمینان خاطر برنامه های مسافرتی خود را دنبال نمایند.
  کمیته برگزاری آزمون

  اطلاعیه شماره24-  پرداخت هزینه شرکت در آزمون آمادگی جسمانی تخصصی
  به اطلاع آن دسته از افرادی که نسبت به پرداخت هزینه آزمون آمادگی جسمانی اقدام ولی همچنان در وضعیت قبلی قرار دارند و پرداخت آن ها در سامانه تایید نشده، می رساند، چنانچه نسبت به پرداخت اقدام و شناسه و کد پیگیری دریافت نموده اید در صورتیکه تا 72ساعت وجه پرداختی برگشت داده نشد نسبت به ارسال شناسه و کدپیگیری از طریق ایمیل اقدام نمایید در صورت تایید پرداخت توسط بخش مالی نیاز به پرداخت مجدد نخواهد بود و تا آن زمان نیز مشکلی در ثبت نام این افراد بوجود نخواهد آمد. از متقاضیانی که تاکنون نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام ننموده اند درخواست می گردد ضمن تسریع در پرداخت، در هنگام فرایند پرداخت دقت نمایند که فرایند تکمیل شود.مشکل پیش آمده بواسطه عدم تکمیل فرایند پرداخت در سیستم بانکی می باشد.شایان ذکر است که برگزاری آزمون تخصصی بواسطه شرایط بهداشتی و جلوگیری از بروز احتمالی بیماری های واگیردار به تعویق افتاده است و متعاقباً اطلاع رسانی می گردد.
  کمیته برگزاری
   
  اطلاعیه شماره 23-اعلام نتایج آزمون هوش
  به اطلاع می رساند نتایج آزمون هوش از طریق پیامک اطلاع رسانی گردید. معترضین به نتایج آزمون، حداکثر طی دو روز آتی اعتراض خود را از طریق ایمیل سامانه به کمیته برگزاری منعکس نمایند.شایان ذکر است که با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی جهت جلوگیری از بروز بیماری های واگیر احتمالی،برگزاری آزمون تخصصی آمادگی جسمانی به تعویق افتاده و زمان برگزاری حداقل 3روز قبل از برگزاری اطلاع رسانی خواهد شد.
  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره22-زمان برگزاری آزمون هوش

   
  به اطلاع آن دسته از داوطلبان استخدام آتش نشانی که در آزمون آمادگی جسمانی عمومی حدنصاب مورد نیاز را کسب کرده اند می رساند که آزمون هوش روز سه شنبه مورخ 1398/11/15 راس ساعت 16برگزار می شود جزئیات برگزاری از طریق پیامک و سامانه اطلاع رسانی گردید.همچنین به اطلاع می رساند که نتایج درخواست بررسی معترضین به عدم قبولی در آزمون آمادگی جسمانی عمومی از طریق ایمیل به ایشان اطلاع رسانی گردید.
  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره 21-اعلام نتایج آزمون آمادگی جسمانی عمومی

   
  به اطلاع می رساند، نتایج آزمون آمادگی جسمانی عمومی از طریق پیامک اطلاع رسانی گردید.کسانی که در این مرحله نتوانستند حدنصاب لازم جهت قبولی در آزمون را کسب نمایند از ادامه آزمون حذف شدند.این افراد می توانند در صورت اعتراض، موارد را حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1398/11/05از طریق نمابر اعلام شده در بخش ارتباط با ما در سامانه به کمیته برگزاری منعکس نمایند. به اعتراض های حضوری در این مرحله پاسخ داده نخواهد شد.شایان ذکر است که  تمامی رکوردهای کلیه افراد ثبت و به تایید خود فرد رسیده است. همچنین افرادی که حدنصاب لازم را در این مرحله کسب نموده و پیام تایید دریافت نموده اند باید حداکثر ظرف دو روز آتی با مراجعه به بخش پیگیری و تکمیل ثبت نام نسبت به پرداخت هزینه شرکت در آزمون هوش اقدام نمایند.زمان برگزاری آزمون مذکور متعاقباً اعلام می گردد.
  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره 20-تاخیر در اعلام نتایج آزمون عمومی آمادگی جسمانی
  ضمن پوزش از کلیه شرکت کنندگان آزمون آمادگی جسمانی عمومی، به اطلاع می رساند بدلیل  مشکل کاری پیش آمده غیر مترقبه برای یکی از مسوولین برگزاری آزمون در دانشگاه تهران و عدم حضور در جزیره کیش طی یک هفته گذشته، تاکنون نتایج آزمون توسط دانشگاه تهران نهایی و به کمیته برگزاری منعکس نشده است.با توجه به مذاکرات انجام شده نتیجه حداکثر تا پایان هفته جاری اعلام خواهد شد.
  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره 19-مدارک لازم جهت حضور در آزمون آمادگی جسمانی عمومی
  داوطلبان گرامی شرکت کننده در آزمون آمادگی جسمانی عمومی استخدام آتش نشانی،لطفاً راس ساعت اعلام شده قبلی در بخش پیگیری و تکمیل ثبت نام سامانه استخدام با به همراه داشتن موارد زیر در سالن ورزشی دانشگاه تهران حضور یابید:
  1-پرینت کارت ورود به آزمون

  2-کارت شناسایی معتبر
  3-لباس و کفش ورزشی
  4- تصویر کارت بیمه ورزشی معتبر در یکی از رشته های ورزشی.
  برای دریافت فوری کارت بیمه ورزشی به سایتwww.ifsm.ir (پایگاه  اطلاع رسانی پزشکی ورزشی ایران)مراجعه نمایید.شایان ذکر است که علی رغم اطلاع رسانی قبلی متقاضیان زیر تاکنون جهت پرداخت هزینه آزمون عمومی آمادگی جسمانی  به سامانه مراجعه نکرده و در صورت عدم مراجعه تا ساعت 16امروز شنبه مورخ1398/10/14از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت:
  1-علی علیمیرزایی
  2-امین مردانی بلداجی
  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره 18-زمان دقیق برگزاری آزمون آمادگی جسمانی عمومی
  داوطلبان گرامی استخدام آتش نشانی، لطفا با مراجعه به بخش پیگیری  و تکمیل ثبت نام نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام و صرفاً در زمان دقیق اعلام شده در این بخش با لباس و کفش ورزشی و به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (شناسنامه یا کارت ملی)و پرینت کارت ورود به جلسه به محل برگزاری آزمون مراجعه نمایید.شایان ذکر است که تا ظهر امروز بدلیل اشکال فنی سامانه فرمت کارت ورود به آزمون کامل نبود و داوطلبانی که قبل از آن نسبت به پرینت کارت اقدام نموده اند لازم است مجددا نسبت به پرینت جدید اقدام نمایند.
  کمیته برگزاری
   
  اطلاعیه شماره۱۷-فیلم آموزشی نحوه برگزاری آزمون عمومی آمادگی جسمانی
  داوطلبان گرامی استخدام آتش نشانی، از طریق مراجعه به لینک زیر می توانید نسبت به دانلود فیلم آموزشی نحوه برگزاری آزمون عمومی آتش نشانی اقدام نموده و با مراحل برگزاری آن آشنا شوید.

  http://s6.picofile.com/file/8383278318/Atashneshani_kish_Final_1_.mp4.html

   
  کمیته برگزاری

   

  اطلاعیه شماره16-زمان برگزاری آزمون آمادگی جسمانی عمومی
  به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام آتش نشانی کیش که گواهی سلامت آن ها به تایید رسیده و نسبت به پرداخت هزینه شرکت در آزمون عمومی آمادگی جسمانی اقدام نموده اند می رساند، آزمون مذکور طی روزهای یکشنبه و دوشنبه پانزدهم و شانزدهم دی ماه برگزار خواهد گردید.مکان و زمان دقیق حضور هریک از داوطلبین متعاقباً از طریق سامانه و پیامک اطلاع رسانی می گردد.از آنجاییکه بدلیل نیاز به تجهیزات، آزمون صرفاً در این دو روز برگزار خواهد شد و قابل تمدید نمی باشد،لطفا کلیه داوطلبین به نحوی برنامه ریزی نمایند که در این دو روز در جزیره کیش حضور داشته باشند.

  کمیته برگزاری


  اطلاعیه شماره15-برگزاری آزمون آمادگی جسمانی عمومی
  کلیه متقاضیان استخدام آتش نشانی که گواهی سلامت آن ها به تایید رسیده و این موضوع از طریق پیامک به ایشان اطلاع رسانی  و در وضعیت تایید گواهی سلامت در سامانه قرار گرفته اند جهت طی مراحل بعدی لطفاً به بخش پیگیری و تکمیل ثبت نام سامانه مراجعه کرده و نسبت به پرداخت هزینه شرکت در آزمون آمادگی جسمانی عمومی اقدام نمایند.زمان برگزاری آزمون متعاقباً اطلاع رسانی می گردد.

  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره14-اعلام نتیجه اخذ گواهی سلامت
  به اطلاع کلیه داوطلبین استخدام آتش نشانی که جهت اخذ گواهی سلامت معرفی شده بودند می رساند، نتیجه از طریق پیامک اطلاع رسانی گردید.متقاضیانی که در این مرحله بدلیل عدم مراجعه در زمان های مقررعلی رغم اطلاع رسانی انجام شده و یا عدم تایید حداقل یکی از آیتم های الزامی توسط پزشک معتمد  از ادامه آزمون حذف شده اند در صورت اعتراض به نتیجه اعلامی می توانند تا ساعت 16 روز چهارشنبه مورخ 1398/10/04 مراتب اعتراض خود را از طریق نمابر اعلامی در سامانه به کمیته برگزاری آزمون منعکس نمایند.مراحل بعدی متعاقباً اطلاع رسانی می گردد.
   
  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره13-آخرین فرصت جهت مراجعه و اخذ گواهی سلامت
  پیرور اطلاعیه شماره 12 به اطلاع می رساند که علی رغم اطلاع رسانی های مکرر انجام شده داوطلبان زیر تاکنون جهت اخذ گواهی سلامت مراجعه نکرده اند.با توجه به درخواست تعدادی از این افراد، آخرین فرصت مراجعه روز یکشنبه مورخ 1398/09/24 ساعت 9تا 10 صبح اعلام می گردد.این فرصت به هیچ وجه تمدید نشده و عدم مراجعه انصراف قطعی تلقی می شود.
  اسامی افرادی که علی رغم تماس های مکرر مراجعه نکرده اند به شرح زیر می باشد:
  1-اردشیر حسین پور(عدم پاسخگویی به تماس های مکرر و پیامک های ارسالی و عدم مراجعه)
  2-رضا داودی(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)
  3-ساسان زارعی(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)
  4-احسان منتجب(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی-اعلام انصراف)
  5-علی هژبر استهبانی(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)
  6-علی کریمی(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی-اعلام انصراف)
  7-مسعود رییسی اردلی(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)

  اطلاعیه شماره 12-عدم مراجعه جهت اخذ گواهی سلامت
  به اطلاع آندسته از داوطلبان استخدام آتش نشانی که ثبت نام آنها به تایید رسیده و براساس اطلاعیه ها و پیامک ارسالی مقرر شده بود که طی هفته گذشته جهت اخذ گواهی سلامت به درمانگاه بوعلی مراجعه نمایند لیکن تاکنون مراجعه نکرده اند(به شرح مشخصات زیر) می رساند که آخرین فرصت جهت مراجعه روز شنبه مورخ 1398/09/23 ساعت 9صبح می باشد. عدم مراجعه به منزله انصراف از ادامه استخدام می باشد.
  اسامی افرادی که علی رغم تماس های مکرر مراجعه نکرده اند به شرح زیر می باشد:
  1-اردشیر حسین پور(عدم پاسخگویی به تماس های مکرر و پیامک های ارسالی)
  2-رضا داودی(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)
  3-ساسان زارعی(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)
  4-مهدی صفری(عدم مراجعه با توجه به اطلاعیه شماره11 و بارندگی)
  5-ابوذر علی خانی(عدم مراجعه با توجه به اطلاعیه شماره11 و بارندگی)
  6- علی علیمیرزایی(عدم مراجعه با توجه به اطلاعیه شماره11 و بارندگی)
  7-علی غلامی زهان(عدم مراجعه با توجه به اطلاعیه شماره11 و بارندگی)
  8-حسن فلکنازی(عدم مراجعه با توجه به اطلاعیه شماره11 و بارندگی)
  9-احسان منتجب(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)
  10-علی هژبر استهبانی(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)
  11-علی کریمی(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)
  12-داوود کریمی فرادنبه(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)
  13-فرامرز کمال پناه(عدم مراجعه علی رغم هماهنگی قبلی)

  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره 11-تغییر زمان مراجعه جهت اخذ گواهی سلامت در روز سه شنبه مورخ1398/09/19

  داوطلب گرامی استخدام آتش نشانی:با توجه به پیش بینی بارندگی و طوفان در روز سه شنبه مورخ1398/09/19،افرادای که مقرر بود در این روز جهت اخذ گواهی سلامت  مراجعه نمایند می توانند در روز شنبه مورخ 1398/09/23 در ساعات اعلام شده قبلی مراجعه نمایند.
  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره10-اعلام نتیجه بررسی اعتراض های وارده در خصوص نتایج تایید ثبت نام
  به اطلاع آن دسته از داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی که ثبت نام آن ها به دلیل نقص مدارک به تایید نرسیده و در بازه زمانی اعلامی اعتراض خود را به این موضوع با ارسال ایمیل اعلام نموده بودند می رساند،اعتراض های وارده به دقت توسط کمیته  تطبیق مدارک برگزاری آزمون بررسی و آن دسته از متقاضیانی که با بررسی مدارک و مستندات ارسالی، ثبت نام آن ها به تایید رسید مراتب از طریق سامانه به این افراد اطلاع رسانی گردید.شایان ذکر است که مدارک سایر معترضین کافی نبوده و به تایید نرسیده است. در این راستا با توجه به اینکه نقص مدارک کلیه معترضین مربوط به مدرک سکونت، ارایه کارت معافیت پزشکی و یا عدم ارایه مدرک دیپلم بود،لازم است موارد زیر مجدداً تاکید می گردد:
  1- در خصوص مدرک سکونت صرفاً سه مدرک اعلامی قبلی(سابق اقامت حداقل دوسال تا زمان ثبت نام با ارایه کارت کیشوندی و یا سابقه بیمه تامین اجتماعی در جزیره کیش و یا اخذ مدرک تحصیلی در جزیره کیش طی دوسال گذشته) قابل بررسی می باشد و سایر مدارک با توجه به عدم اعلام در فراخوان عمومی قابل بررسی نمی باشد.
  2-ارایه کارت پایان خدمت و یا معافیت دایم الزامی است و معافیت پزشکی مورد تایید نمی باشد.
  3-اثبات داشتن مدرک دیپلم جهت تایید ثبت نام الزامی می باشد.
  3-در این مرحله صرفاً سابقه کارت کیشوندی از اداره کیشوندی کیش استعلام شده و سایر مدارک به صورت شکلی بررسی شده است و اصالت این مدارک در نهایت از کلیه مراجع صادر کننده استعلام خواهد شد و در هر مرحله تشخیص داده شود که مدارک و اطلاعات ارسالی غلط و یا فاقد اعتبار می باشد از ادامه فرایند استخدام متقاضی جلوگیری خواهد شد.
  کمیته برگزاری آزمون

  اطلاعیه شماره9-مکان و زمان مراجعه جهت اخذ گواهی سلامت
  به اطلاع آن دسته از داوطلبان شرکت در آزمون استخدام آتش نشانی که از طریق ارسال پیامک، ثبت نام آنها به تایید رسیده، می رساند جهت آگاهی از زمان و مکان مراجعه جهت اخذ گواهی سلامت به بخش پیگیری و تکمیل ثبت نام سامانه مراجعه نمایند.
  نکات قابل توجه:
  1. بهمراه داشتن فرم خود اظهاری پزشکی امضا و اثر انگشت شده،فرم خام گواهی سلامت  که با مراجعه به سامانه استخدام قابل پرینت می باشد، به همراه اصل کارت ملی یا شناسنامه متقاضی الزامی است.
  2. صرفاً در روز وراس ساعت مشخص شده در محل حاضر باشید.
  3. از به همراه اوردن همراه اجتناب نمایید.
  4. با توجه به ثبت اثر انگشت متقاضیان استخدام،مراجعه فرد دیگری به غیر از داوطلب، موجب حذف از مراحل بعدی خواهد شد.
  شایان ذکر است که افرادی که نسبت به عدم تایید در مرحله اول اعتراض داشته و اعتراض خود را به همراه مستندات تا پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ 1398/09/14 از طریق نمابر به کمیته اجرایی منعکس نموده اند موارد بررسی و در صورت تایید مدارک، زمان مراجعه جهت اخذ گواهی سلامت اطلاع رسانی خواهد شد.
  کمیته برگزاری

  اطلاعیه شماره8-نحوه اخذ گواهی سلامت
  به اطلاع آن دسته از داوطلبان شرکت در آزمون استخدام آتش نشانی که از طریق ارسال پیامک، ثبت نام آنها به تایید رسیده، می رساند که زمان و مکان مورد تایید جهت مراجعه به پزشک معتمد و اخذ گواهی سلامت متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.اخذ تاییدیه سلامت صرفاً از پزشک معتمد معرفی شده، مورد تایید می باشد.همچنین  افرادی که ثبت نام ایشان به تایید نرسیده است،  مدارک و دلایل خود را از طریق نمابر سامانه ارسال و از مراجعه حضوری جداً اجتناب نمایند. اعتراض های واصله بعد از پایان مهلت سه روزه بررسی و نتیجه متعاقباً اعلام می گردد.


  اطلاعیه شماره 7-پایان مرحله بررسی مدارک ثبت نام
  بسمه تعالی

  با پوزش از تاخیر پیش آمده در نتیجه بررسی اطلاعات و مدارک ارسالی متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آتش نشانی شرکت عمران، و آب و خدمات بدلیل اختلالات موجود در شبکه اینترنت جزیره کیش، به اطلاع می رساند اطلاعات و مدارک ارسالی کلیه افرادی که در زمان مقرر(1398/07/30)اقدام به تکمیل فرایند ثبت نام نموده و در وضعیت در حال انتظار جهت بررسی مدارک در سامانه قرار گرفته بودند بررسی و نتایج  و نحوه ادامه فرایند استخدام طی روز های یکشنبه و دوشنبه(دهم و یازدهم آذرماه )از طریق پیامک به این افراد اطلاع رسانی خواهد شد .افرادی که پیامک برای ایشان ارسال نشده است در زمان مقرر نسبت به تکمیل مدارک و تکمیل فرایند ثبت نام اقدام نکرده اند. در صورت هرگونه سوال یا ابهام موارد حداکثر طی 3 روز آتی از طریق ایمیل معرفی شده در بخش ارتباط با ما به کمیته برگزاری منعکس گردد.                                
                                                 کمیته برگزاری آزمون

   

   


  اطلاعیه شماره 6-پایان مهلت ثبت نام و نحوه اطلاع از نتیجه ثبت نام
  بسمه تعالی
  پیرو اطلاع رسانی قبلی، ضمن تشکر از همکاری کلیه متقاضیان ثبت نام به اطلاع  می رساند، مهلت ثبت نام و یا تکمیل مدارک متقاضیان استخدام آتش نشانی در ساعت20 روزسه شنبه مورخ1398/07/30به پایان رسید و بعد از این زمان امکان ثبت نام جدید یا اصلاح و تکمیل مدارک وجود نخواهد داشت. در این مرحله مدارک و اطلاعات کلیه متقاضیانی که فرایند ثبت نام را بطور کامل انجام داده و وضعیت آن ها در سامانه "در انتظار بررسی مدارک" بوده است بررسی و پس از استعلام از مراجع ذیربط،مشخصات افرادی که ثبت نام آن ها به تایید نهایی رسیده است از طریق سامانه و پیامک اطلاع رسانی شده و این افراد در مرحله بعدی بر اساس برنامه زمانبندی جهت اخذ گواهی سلامت به پزشک معتمد معرفی خواهند شد.لذا با توجه به بسته شدن سامانه استخدام از کلیه متقاضیان درخواست می شود از برقراری هرگونه تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری اجتناب نموده و منتظر دریافت نتیجه باشند.

   
  کمیته برگزاری آزمون


  اطلاعیه شمار5-بسیار مهم

  بسمه تعالی
  پیرو اطلاعیه های قبلی با توجه به اینکه علی رغم اطلاع رسانی انجام شده از طریق سامانه و اطلاعیه های قبلی، همچنان مدارک ارسالی برخی از متقاضیان واجد ایراد می باشد برای آخرین بار از کلیه متقاضیان درخواست می گردد در فرصت باقیمانده اندک جهت ثبت نام و یا تکمیل و اصلاح مدارک، با مطالعه دقیق فرایند ثبت نام، اطلاعیه های قبلی و موارد زیر، نسبت به تکمیل ثبت نام خود حداکثر تا ساعت20 امروز سه شنبه مورخ 1398/07/30 اقدام نمایید شایان ذکر است بعد از این زمان امکان هیچ گونه تغییر و یا تکمیل میسر نخواهد بود.
  1-کلیه متقاضیانی که با مراجعه به قسمت پیگیری و تکمیل مدارک در وضعیت تکمیل اطلاعات ثبت نام و یا نیاز به اصلاح متقاضی هستند لازم است در فرصت باقیمانده با تکمیل مدارک، در وضعیت در انتظار بررسی مدارک قرار گیرند. مجدداً تاکید می گردد صرفاً درخواست افرادی که در وضعیت در انتظار بررسی مدارک هستند بررسی خواهد شد و بعد از اتمام فرصت ثبت نام امکان اصلاح و یا تغییر وضعیت نخواهد بود.
  2-کلیه متقاضیانی که در وضعیت در انتظار بررسی مدارک می باشند و با مطالعه اطلاعیه های قبلی و این اطلاعیه واجد اشکال یا ایراد در مستندات ارسالی هستند، در وضعیت فعلی قادر به اصلاح نخواهند بود و لازم است درخواست خود را از طریق ایمیل معرفی شده در بخش ارتباط با ما در سامانه ارسال تا نسبت به فعال سازی سامانه اقدام گردد.این افراد نیز باید در فرصت باقیمانده نسبت به اصلاح و تکمیل اقدام و در وضعیت در انتظار بررسی مدارک قرار گیرند.
  3-با توجه به اینکه معدل کل دیپلم از موارد الزامی جهت حضور در آزمون است لازم است تصویر مدرک دیپلم و یا گواهی تحصیلی با ذکر معدل کل دیپلم حتماً بارگزاری گردد و ارایه تصویر سایر مدارک بالاتر بجای مدرک دیپلم مورد تایید نیست.
  4-متقاضیان باید شرایط اختصاصی را به دقت مطالعه و شرایط سنی و معدل کل دیپلم را رعایت نمایند.
  5-مهمیرین ایراد وارده به مدارک ارسالی برخی از متقاضیان، مدرک سکونت می باشد.مجدداً مدارک قابل قبول به شرح زیر تشریح می گردد:
  5-1-بارگزاری کارت کیشوندی:افرادی که دارای کارت کیشوندی با حداقل دو سال سابقه تا زمان ثبت نام می باشند می توانند نسبت به بارگزاری این مدرک اقدام نمایند.برای مثال اگر زمان ثبت نام 1398/07/30 فرض شود کارت کیشوندی باید از تاریخ 1396/07/30 تاکنون اعتبار داشته باشد. با توجه به اینکه کلیه سوابق بر روی کارت قید نشده است سوابق از اداره کیشوندی استعلام خواهد شد.
  5-2-سابق بیمه تامین اجتماعی دو سال اخیر در کیش:در این صورت لازم است پرینت سوابق بیمه تامین اجتماعی که بصورت کامل توسط اداره تامین اجتماعی کیش مهر و امضا شده باشد و مشابه کارت کیشوندی دارای دو سال اعتبار تا زمان ثبت نام در جزیره کیش باشد ارسال گردد.مجدداً تاکید می گردد سوبق بیمه تامین اجتماعی دو سال اخیر باید مربوط به اشتغال در جزیره کیش بوده و در صورتی که تمام یا بخشی از آن مربوط به شهر دیگری باشد مورد قبول نخواهد بود.
  5-3- مدرک تحصیلی که در دو سال اخیر در جزیره کیش اخذ شده باشد: در صورتی که متقاضی در دو سال اخیر مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی از آموزش و پرورش کیش و یا کاردانی، لیسانس،کارشناسی ارشد و دکتری از یکی از مراکز علمی معتبر در جزیره کیش اخذ نموده باشد می توانند تصویر این مدرک را به عنوان مدرک سکونت بارگزاری نماید.مدارک اخذ شده در سال های قبل تر مورد تایید نیست.
  تبصره 1-در صورتی که متقاضی تواماً واجد سابقه کیشوندی (کارت کیشوندی)و بیمه اجتماعی در جزیره کیش با شد به نحوی که بصورت تجمیعی دو سال اخیر را پوشش دهند لازم است تصویر هر دو مدرک ارسال شود و در صورت تایید توسط مراجع ذیربط مورد تایید خواهد بود.
  تبصره 2- در صورتی که بدلیل قبولی در دانشگاه یا اعزام به خدمت سربازی در سابقه کارت کیشوندی و یا بیمه فاصله افتاده باشد. ارایه سابقه دقیقاً قبل از تاریخ شروع خدمت و یا دانشگاه  و بعد از آن تا زمان ثبت نام به مدت دوسال الزامی است.
  6- در صورت هرگونه ابهام، سوال و.. موارد در اسرع وقت از طریق ایمیل به کمیته برگزاری منعکس گردد.شایان ذکر است که پس از اتمام فرصت ثبت نام، هیچ گونه سوال یا ابهام و اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.

  کمیته برگزاری آزمون

   

  ------------------------------------------------------------

   

  اطلاعیه شماره4-بسیار مهم

  بسمه تعالی
  با توجه فرصت اندک باقیمانده تا اتمام فرصت ثبت نام و تکمیل مدارک تا ساعت 20 روزسه شنبه1398/07/30لطفا به نکات زیر با دقت توجه فرمایید:
  1-این فرصت قابل تمدید نمی باشد و لازم است کلیه متقاضیان استخدام که وضعیت آنها در بخش پیگیری و تکمیل ثبت نامه ، تکمیل اطلاعات ثبت نام و یا نیاز به اصلاح توسط متقاضی قید شده است در اسرع وقت با مطالعه دقیق فرایند ثبت نام و به خصوص مستندات مورد نیاز جهت اثبات حداقل دو سال سکونت در جزیره کیش تا زمان با قیمانده ثبت نام و اطلاعیه های صادره قبلی،نسبت به تکمیل مدارک و پرداخت هزینه ثبت نام اقدام  و در وضعیت در انتظار بررسی مدارک قرار گیرند.قرار گرفتن در این وضعیت نشان دهنده تکمیل فرایند ثبت نام است.شایان ذکر است بعد از اتمام فرصت ثبت نام، امکان تکمیل مدارک وجود نخواهد داشت و کلیه متقاضیان استخدام که وضعیت آنها در بخش پیگیری و تکمیل ثبت نامه، تکمیل اطلاعات ثبت نام و یا نیاز به اصلاح توسط متقاضی قید شده است از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد.
  2- مجدداً تاکید می گردد که مستندات موردنیاز جهت اثبات حداقل دو سال سکونت در جزیره کیش صرفاً بارگزاری تصویر کارت کیشوندی با حداقل دو سال سابقه  و یا حداقل دو سال سابقه بیمه تامین اجتماعی تا زمان ثبت نام و بارگزاری پرینت سوابق بیمه با مهر و امضا اداره تامین اجتماعی کیش می باشد و ارایه تصویر مدرک تحصیلی که در دوسال اخیر در جزیره کیش اخذ شده باشد.سایر مدارک از قبل اجاره نامه، هرگونه سند مالکیت، گواهی اشتغال به کار ،مجوز فعالیت اقتصادی و.. مورد تایید نمی باشد. در صورتی که مدت اعتبار کارت کیشوندی و سابقه بیمه جمعاً بمدت دو سال تا زمان ثبت نام می باشد لازم است هر دو مدرک بارگزاری گردد.
  3-برخی از متقاضیان نسبت به ارسال تصویر صفحه اول دفترچه تامین اجتماعی و یا پرینت سوابق بیمه بدون مهر و امضا اقدام نموده اند که مورد تایید نخواهد بود و لازم است با مستندات مورد اشاره در بند 2جایگزین شود.
  4-با توجه به شرط حداقل معدل 12 دیپلم جهت ثبت نام،ارایه مدرک دیپلم و یا گواهی اخذ دیپلم از آموزش و پرورش با ذکر معدل الزامی است و ارسال مدرک فوق دیپلم و بالاتر بجای دیپلم بدلیل عدم درج معدل دیپلم مورد تایید نیست.
  5-متقاضیانی که وضعیت آنها در بخش پیگیری و تکمیل ثبت نامه، در انتظار بررسی مدارک قید شده است لازم است در خصوص مدارک ارسالی بررسی مجدد نمایند و در صورتی که نیاز به اصلاح اطلاعات و یا مدارک بارگزاری شده دارند، درخواست خود را از طریق ایمیل درج شده در بخش ارتباط با ما، ارسال تا نسبت به فراهم شدن امکان اصلاح این افراد اقدام گردد.  بدیهی است صرفاً مدارک افرادی که تا پایان زمان ثبت نام در وضعیت در انتظار بررسی مدارک باشد بررسی خواهد شد.
  6-هریک از متقاضیانی که نیاز به اصلاح و تکمیل اطلاعات داشته و به هر دلیلی امکان ورود به سامانه و یا اصلاح را ندارند لازم است در فرصت باقیمانده درخواست خود را از طریق ایمیل درج شده در بخش ارتباط با ما، ارسال تا نسبت به رفع مشکل و فراهم شدن امکان اصلاح این افراد اقدام گردد.این امکان بعد از اتمات فرصت ثبت نام میسر نخواهد بود.
  7-بعد از اتمام فرصت ثبت نام، تصویر مدارک ارسالی و اطلاعات درج شده بررسی و از مراجع ذیربط از جمله اداره کیشوندی و اداره تامین اجتماعی استعلام خواهد شد و درصورت تایید متقاضیان مجاز به شرکت در مراحل بعدی خواهند بود.مجدداً تاکید می گردد صرفا ارسال تصویر کارت کیشوندی و یا سابقه بیمه تامین اجتماعی کافی نخواهد بود و اعتبار این مدارک حداقل باید دوسال تا زمان ثبت نام باشد.
  8-هر زمان مشخص گردد مدارک ارسالی فاقد اعتبار و یا تقلبی می باشند،متقاضی از فرایند استخدام حذف خواهد شد و مبالغ پرداختی قابل استرداد نخواهد بود.
  9- کلیه اقدامات و اصلاحات احتمالی متقاضیان باید در فرصت باقیمانده از ثبت نام انجام پذیرد و بعد از اتمام مهلت ثبت نامه سامانه ثبت نام بسته و امکان هیچ گونه اصلاحی نخواهد بود.

   

  کمیته برگزاری آزمون


   

  ------------------------------------------------------------

   

   
  اطلاعیه شماره 3
  بسمه تعالی
   
  با توجه به درخواست های مکرر متقاضیان ثبت نام جهت در اختیار داشتن زمان بیشتر برای ثبت نام و یا تکمیل فرایند
   
  آن،مهلت زمانی ثبت نام تا ساعت 20روز سه شنبه مورخ 1398/07/30 تمدید شد.این مهلت مجدداً قابل تمدید نمی باشد.
   
  کمیته برگزاری آزمون
   

  ------------------------------------------------------------

   

  اطلاعیه شماره2

   
  با سلام و احترام 
   
  لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
   
   
  1- با توجه به محدودیت زمانی اندک تا پایان فرصت ثبت نام لطفاً کلیه افرادی که در وضعیت تکمیل مدارک ثبت نام  و یا در مرحله اصلاح توسط متقاضی می باشند و یا یکی از مدارک اصلی (به خصوص مدرک سکونت) را بارگزاری نکرده اند در اسرع وقت از طریق مراجعه به بخش پیگیری و تکمیل ثبت نام اقدام به تکمیل مراحل ثبت نامه و پرداخت هزینه ثبت نام نمایند. ثبت نام نهایی منوط به طی کامل مراحل و بارگزاری کلیه مدارک درخواستی(از جمله مدرک سکونت)و پرداخت هزینه ثبت نام در زمان مقرر می باشد.بعد از پایان زمان ثبت نام امکان تکمیل مدارک میسر نخواهد بود.
   
  2-مجددا متذکر می گردد که بارگزاری یکی از مدارک سکونت مورد قبول الزامی بوده و سایر مدارک مورد تایید نیست.
   
  3- در صورتی که بدلیل اعزام به خدمت سربازی یا قبولی در دانشگاه در شهر دیگری، فاصله در مدت مورد قبول کارت کیشوندی و یا سابقه بیمه (حداقل دو سال)ایجاد شده است ارایه سابقه قبل از خدمت سربازی و یا قبولی در دانشگاه به صورتی که جمع سابقه تا زمان ثبت نام جمعاً دوسال گردد با ارایه مستندات مورد قبول می باشد.
   
  4-در صورت سوال یا ابهام موارد از طریق ایمیل درج شده در بخش ارتباط با ما به کمیته برگزاری منعکس گردد.
   

  ------------------------------------------------------------
   

  اطلاعیه شماره 1

   

  بسمه تعالی

  با توجه به بررسی اولیه مدارک افراد ثبت نام کننده تاکنون، لطفاً به نکات زیر توجه فرمایید:
   
  1-کلیه افرادی که در وضعیت تکمیل مدارک ثبت نام هستند در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام اقدام نمایند.
   
  2-برخی از ثبت نام کنندگان که فرایند ثبت نام را با موفقیت به انجام رسانده اند نسبت به بارگذاری یکی از مدارک درخواستی اثبات کننده دو سال سابقه سکونت در جزیره کیش تا زمان ثبت نام اقدام نکرده اند.شایان ذکر است که در صورت عدم ارسال این مدارک ثبت نام انجام شده باطل می گرددو بر اساس اعلام قبلی وجه پرداختی قابل بازگشت نخواهد بود.
  3-برخی از ثبت نام کنندگان نسبت به ارسال مدارک دیگری بغیر از مدارک خواسته شده جهت اثبات دو سال سکونت در کیش اقدام نموده اند(برای مثال تصویر اجاره نامه منزل، گواهی اشتغال و یا سند مالکیت و..)مجددا تاکید می گردد صرفا مدارک اعلام شده مورد تایید بود و ثبت نام افرادی که نسبت به ارسال سایر مدارک اقدام نموده اند باطل می باشد و لازم است نسبت به ارسال مدارک خواسته شده اقدام نمایند در این راستا پیامی تحت عنوان نیاز به اصلاح متقاضی برای یکبار برای این افراد ارسال خواهد شد که از طریق مراجعه به قسمت پیگیری و تکمیل مدارک صفحه اصلی امکان مشاهده موارد نقص میسر خواهد بود.
   
   

  کمیته برگزاری آزمون

   
   
 • نتایج نهایی آزمون استخدامی آتش نشانی اعلام شد.
  نتایج نهایی آزمون استخدامی آتش نشانی اعلام شد.
  اخبار و اطلاعیه ها      مدیر سایت       سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 10:25


  آرشیو اخبار

شنبه 21 فروردین 1400